Yılbaşı Gecesi Kombini Önerileri ve Modelleri

Yılbaşı Gecesi Kombini Önerileri ve Modelleri

Yılbaşı Gecesi Kombini Önerileri ve  Modelleri

YILBAŞI GECESİ İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ

Yılbaşı geceleri herkes için daha anlamlı ve özel bir gün olarak sayılır. Yılbaşı gecelerine daha fazla özen gösterilir ve bayanların şıklık yarışı daha fazla göze çarpar. Yılbaşı gecesi için kombin önerileri ise bayanlara gecenin en şık görüntüsünü sunmayı vaat ediyor. Yılbaşının yaklaşmasına karşın, hala ne giyeceğini bilemeyen bayanlara birbirinden iddialı ve şık kombin önerileri bulunuyor.

Kırmızı kombinler: Kırmızı, yılbaşı gecelerinin en vazgeçilmez rengidir. Kırmızının her tonunu yılbaşı gecelerinde görmek mümkündür. Özellikle şans simgesi olarak gösterilen kırmızı, aksesuarlardan, kaban seçimine kadar her parçada gözümüze çarpan bir renk oluyor. Kırmızı rengi yılbaşı kombininde kullanmak ise, oldukça basittir. Kırmızının asil görüntüsünü tamamlamak için ise, sade aksesuarlar kullanılabilir. Kırmızı renk kombinine örnek olarak ise, parlak renk kırmızı düz bir elbise, siyah kaban ve bunun yanında siyah renk takılar kullanılabilir. Siyah renk dolgu topuklar ile kombin tamamlanmış olacaktır. Kıyafetin ne kadar sade görüntüsü olduğunun ise hiçbir önemi yoktur. Kırmızı her zaman öne çıkan ve dikkat çeken bir renk olduğundan tek başına bile etkili bir şekilde kullanılabilir. Kırmızı renk kombinine, balık model kırmızı renk abiye, beyaz kürk kaban eklenilebilir. Bunun yanında beyaz renk el çantasıyla şık bir görüntü elde etmek mümkündür.

Deri modası: Bu yıl deri kullanımı oldukça revaçta. Deriler her alanda çok sık gördüğümüz parçalardan biri haline geldi. Bu moda yılbaşı gününe de yansıyacak gibi gözüküyor. Deri kıyafet kombini yaparak hem vamp hem çekici bir görüntü elde etmek mümkün oluyor. Deri kombinine ise; düz siyah renk deri bir elbise, taşlı topuklu ayakkabı, buna bağlı olarak taşlı küpeler ve aksesuarlarla tamamlamak gerekiyor. Makyajın baskın koyu tonlarda yapılması ise, kombini tamamlayacak diğer unsurlardan olacaktır.

Sade kombinler: Yılbaşı gecesi daha sade ve duru bir görüntü elde etmek, diğer seçenekler arasında olabilir. Sade ve duru kombinler yılbaşı gecelerinin de vazgeçilmezleri arasında oluyor. Sade kombinler üzerinden bir örnek ise: krem rengi düz bluz, İspanyol paça beyaz kumaş pantolon, altın rengi halka küpeler ve altın rengi geniş bilezikler olabilir. Bu çeşitliliğe bağlı olarak bu kombinleri arttırmak mümkündür. Elbise tercihlerinizde ise, düz beyaz bir elbise ve turkuaz renk takılarla elbiseyi hareketlendirebilirsiniz. Sade renk elbiseler göze çok gösterişsiz geldiğinde, baskın aksesuar ve saç modelleriyle kıyafeti hareketlendirmek mümkündür.

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir