En Sosyal Blog

Toplanın, İdeal Kadının Tanımını Yapıyorum!

Toplanın, İdeal Kadının Tanımını Yapıyorum!

Geçenlerde bir habere denk geldim, İŞTE ERKEKLERİN BAYILDIĞI 7 KADIN TİPİ diye. Normalde  pek tıklamam ama, daha başlığı görür görmez çemkirmeye başladığım için, içerde muhakkak sinir krizi geçiririm diye düşünüp tıkladım. (Kendime acı çektirmeye bayılırım.)

İdeal kadın nasıl olmalı? Başlıklar şöyle:

Güler Yüzlü Kadın

Her zaman pozitif olan, kolay kolay surat asmayan, neşeli kadınlar her erkek için ideal kadın demekmiş. Bizim zaten hiiiç derdimiz yok, hiç sıkıntımız yok. Asli görevimiz beyefendilere sırıtmak, memnun olmasak bile asla ses çıkarmamak ve ne olursa olsun gülümsemek zaten. Çok güler yüzlü olunca da NE SIRITIYORSUN tepkisi alıyoruz bir de. ARSIZLIK!!

Akıllı Kadın

Redhead woman smiling with hand on glasses

Erkekleri en çok etkileyen bir başka şey ise akıllı olmaları imiş. Kendilerini çekip çevirecek pratik zekaya sahip kadınlar onları büyülermiş. YA AKILLI İSTİYORSUNUZ AMA BİR YANDAN DA “ÇOK AKILLISI DA DERT!” DEMİYOR MUSUNUZ SİZ??? E tabi çevirdiğiniz dolapları anlamasın, her şeyi sorgulamasın değil mi? YOK YAAA! İŞİMİZİ GÜCÜMÜZÜ BIRAKIP SİZİ ÇEKİP ÇEVİRELİM. OLDU PAŞAM!!!

Seksi Kadın

Seksi olsun istiyor ama başka kimse böyle düşünmesin istiyor. Ellerinden gelse çuvalla gezdirecekler ama… YA SEN KENDİ GÖBEĞİNE, ÇARPIK BACAKLARINA BAKMADAN KADININ VICTORIA’S SECRET MANKENİ GİBİ GÖRÜNMESİNİ NASIL İSTERSİN YAHU ??

Özgür Kadın

Erkekler özgürlüğünü eline almış kendi ayakları üzerinde durabilen kadınlara bayılıyormuş! Böylece kendilerine de vakit ayırabiliyorlarmış. Bu kadınlar kendi problemleriyle onları boğmuyormuş. YA BİR TEBRİK ET VASAT HERİF, BURADA DA KENDİNE PAY ÇIKARMA!


Kaprissiz Kadın

TAMAM TAMAM KAPRİSLİ KADINDAN BEN DE HOŞLANMIYORUM.

Bakımlı Kadın

Kadının her daim bakımlı, temiz ve güzel olmasını istiyorsunuz. Ama kuaförün kapısında 15 dakika beklediniz diye mesaj üstüne mesaj atıp, “NEYE BU KADAR SÜSLENİYORSUN ANLAMIYORUM Kİİ” demediniz mi? Ya da, bir gün dahi makyajsız görünce “ZATEN SEN MAKYAJ GÜZELİSİN” demediniz mi? YOK SİZE BAKIMLI KADIN!!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.