En Sosyal Blog

The Wolf of Wall Street (2013)

The Wolf of Wall Street (2013)

Alım-satım yapıp komisyon alan lüks ,zevk ,keyif dolayısıyla para  düşkünü  Jordan Belfort’un gerçek yaşamının bir kesimini (öyle teselli ediyoruz kendimizi) anlatan film aynı zamanda amcanın yazdığı kitaptan kurgulanmış olup ara ara  bizi de düşkünlüğe sevkedip hasetimizden çatlatacak hale getirmiştir. Adaletini seveyim dünya.

Detay

  • Filmin yönetmeninin kim olduğunu bilmeden izleseniz , Martin Scorsese bu filmin yönetmeni dersiniz. Yani bu tarzı sevenler için üç saat boyunca eğlence sizleri bekliyor diyebiliriz.
  • Çok parası olan eğlence düşkünü insanlar neler yapıyor diye merak ediyorsanız , işim gücüm de yok derseniz film ilham verici olabilir.
  • Ürün satış uzmanıysanız , pazarlamacıysanız size küçük küçük tüyolar verebilir.
  • Eğer güzellik,seksilik göreceli değilse , ateşli bir hatun yer yer çıldırtıcı bir halde arzı endam etmektedir. Libido seviyesini alt üst edebilir.
  • Leonardo DiCaprio’nun oyunculuğu stabilitesini koruyor. Önceki oyunculuğunu seviyorsanız şimdi de pişman olmayacaksınız.

Filmden arta kalanlar

  1. İnsanlar, ihtiyaç duydukları şeyleri alırlar. Bir kalemi sat deseler satabilmemiz lazım !
  2. Öyle böyle olur da yasadışı yollardan çok zengin olursanız bir gün, suçun İsviçre’deki hukukta suç sayılmaması gerekiyor. Aman dikkat. Ona göre riske girin. İsviçre hukuku da böyle çok geniş. Suç işlemeniz öyle kolay değil. Biraz abartmak lazım. Abartının ölçütü nedir? Onu bir araştırmak lazım.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.