Steemit Nedir? Steem coin yükselir mi?

Steemit Nedir? Steem coin yükselir mi?

Steemit Nedir? Steem coin yükselir mi?

Steemit Ne İşe Yarar?

Herkesin anlayabileceği şekilde örnekle özetleyim. Bugün insanlar youtube’den para kazanıyor değil mi? reklam gelirlerini youtube içerik üreticileri ile paylaşıyor. Steemit ise youtube’nin yazılı olanıdır. Buraya hesap açarak makale yazabilirsiniz ve karşılığında steem dolar denilen steem para birimi kazanırsınız.

Steemit’ten para kazanan var mı? ilk çıktığında kripto para çılgınılığı vardı ve sitenin içerisi bomboştu. İlk girenler çok güzel paralar kazandılar. Şuan bu yazıyı yazarken steemit platformunun çöküşe geçtiğini gördüm. İçerisi kopyala yapıştır kalitesiz içeriklerle dolu. Bunun sebebide bazı fakir ülke vatandaşlarının internet üzerinde para kazanılabilecek pek çok alana çok hırslı ve agresif bir şekilde saldırması ve platformları bozması diyebilirim. Steemde kimin ne kadar kazanacağına diğer kullanıcılar karar verir. Ama bu işe meslek gibi soyunan bazı ruslar ortalaşa birbirlerini oyluyorlar ve kaliteli kalitesiz içerik demeden site kazançlarını yağmalıyorlar. Steemit’ten para kazanabilir miyim? Çok zor, kolay olsaydı yada gelecek görseydim bu yazıyı Steemit üzerinden yazardım.

Steemit Geleceği

En azından çalışan ve kullanılan bir sisteme sahip, steemit’i takip ederek kullanıcı sayısını v.s analiz ederek gidişat hakkında bilgiye sahip olma şansınız var. Steemit hakkındaki görüşümde diğer coinlerden farklı değil. Uzun vadede yok olacağını düşünüyorum. Ama yinede pek çok coinden daha değerli gözümde.

17 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir