Slack Ne Demek? Önemi Ne?

Slack Ne Demek? Önemi Ne?

Slack Ne Demek? Önemi Ne?

Slack Ne Demek? Önemi Ne?

Eğer, bir şirket sahibiyseniz veya ekip ile yapılacak bir işiniz varsa Slack nedir? Sorusunun cevabını sonuna kadar okumalısınız. Çünkü, Slack uygulaması ile birlikte ihtiyacınız olan tüm paylaşım özelliklerini ve kontrollü iletişim seçeneğini bulabileceksiniz.

Bulut tabanlı bir uygulama olan Slack programı, iş projelerini yönetmek için doğru yer olabilir. Bu uygulama sadece bir sosyal paylaşım aracı olarak düşünülmesin. Bu araç, birçok araca entegre olup aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Bu uygulama üzerinden şirket içindeki yazışmaları yapmanız ve ekipler kurmanız da mümkün. Bu program ile birlikte birçok dosya türünü paylaşmanızda mümkün hale gelecek. Tabi, paylaşımların kontrol altında olmasından dolayı da işleri adım adım takip edebilirsiniz.

Slack Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Slack programı özellikleri içerisinde deyim yerindeyse, yok yok! Birçok fonksiyona sahip olan bu uygulama özellikle iş alanında olanlar tarafından kullanılıyor. Genel olarak ortak proje icraatlerinde her adımı şeffaf bir şekilde izlemek için bu program kullanılıyor. Elbette ki bu amaçla kullanılan bir programın birçok özelliği var. İşte, detayları;

Diğer uygulamalarla entegre bir şekilde kullanım

Google Drive, One Drive gibi birçok uygulama ile entegre şekilde kullanılabilen Slack uygulaması, birçok ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte.

Görüntülü ve sesli bir şekilde yapılan aramalar

Sistemde yer alan kişiler ile dilediğiniz türden aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülü aramaları konferansa çevirip toplantılar yapabilirsiniz.

Uygulama içerisinde paylaşılan her şeyin arşivlenmesi ve kolayca bulunması

Paylaştığınız dosyalar, mesajlar ve daha fazlasını arşivleyebilirsiniz. Üstelik bu arşivlerinizi basit tarihsel tasnif ile bulabilirsiniz.

Tam 6 tane dil desteği

Program sadece Türkler’e özgü değil. Eğer, uluslararası düzeyde bir şirketiniz varsa ya da farklı dilden insanlarla çalışmalarınızı sürdürüyorsanız,  bu seçenek tam da size göre.

Konuşmaların farklı kanallardan yapılması. Her konuşma için hazırlanmış özel kanallar.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi de kanallar oluşturmaktır. Burada gruplar kurabilir, projeler oluşturabilir, hızlıca haberleşebilirsiniz.

Slack Nasıl Kullanılıyor?

Slack kullanımı için ilk olarak mağazadan programı indirin ve aşağıdaki adımları takip edin;

  • API kaydı yapın.
  • Slack profili açın.
  • Slack üzerinden ekip daveti yapın

2 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir