Siğil Tedavisi ve Siğil Nasıl Geçer?

Siğil Tedavisi ve Siğil Nasıl Geçer?

Siğil Tedavisi ve Siğil Nasıl Geçer?

Siğile doğal çözüm siğil nasıl geçer? hakkındaki bir okuyucu yorumunu  dikkatli okuyunuz.

Siğil en sevilmeyen cilt hastalığıdır. Kimse elinde, yüzünde siğil olmasını istemez. bir okuyucumuz siğile nasıl doğal yoldan çare bulduğunu açıklamış.
Biz de bu açıklamayı sizinle paylaşmak istedik.

“Arkadaşlar sizlere siğile tesadüfen çözüm buldum desem ve 1 hafta sürmeden tamamen kayboldu ve çok basit bir yöntemle desem inanır mısınız acaba? benim 4 sene önce sol elimin yüzük parmağında çıkan ufak bir siğilin bütün ellerime nasıl sıçradığını anlatacağım öncelikle.

Ben 4 sene önce askerdeyken sinir ve stresten dolayı çıkan ufak bir siğilim vardı. ilk zamanlar çok rahatsız etti beni. çok uğraştım kaybolması için.

siğilin içinde minik siyah noktalar vardı. bunlar yumurtaymış siğilin kökünde bulunan bu yumurtalar siğilin kötü huylu olduğunu, bulaşıcı ve dişi olduğunu gösteriyormuş ben siğilimin içini sinirimden dolayı oydum o kökü çıkarıp attım parmağım baya bir yaralandı. ancak daha da kötüsü oldu siğili daha da büyüdü ve yavaş yavaş diğer parmaklarıma da sıçradı.

Oluşum sırasındaki kötü görüntüden dolayı onlarla da uğraştım oynadım kopardım. ancak uğraştıkça daha da kötü oldu. 3 sene içinde 7 parmağıma da geçti. irili ufaklı siğillerimin çözümü için bir çok yol denedim (incir sütü, siğil bantları, kremler dualar okutmalar, parmağa işemeler vs vs) ancak hiçbirisinden sonuç alamadım. evet siğil bantları oldukça küçülttü siğillerimi ancak geçmedi. ve artık uğraşmayı bıraktım. bundan 4 ay önce arkadaşımın woswos unu kapıda spreylerle boyayacaktık. ve boyadıktan sonra ellerimizde doğal olarak boya oldu. boyayı ellerimizden çıkarmak için selilözik tiner( bütün nalburlar da bulunur) sürdük.

boya elimizden çıktı. 2 gün sonra ellerimdeki siğillerin müthiş bir küçülme kaydettiğini farkettim. bir iki gün sonra bu sefer arabanın içini boyamaya karar verdik. arabanın içini boyadıktan sonra arabanın istemediğimiz yerlerine gelen boyaları çıkarmak için yine selilözük tiner kullandık. ve tekrar 2 gün sonra siğillerim ciddi anlamda küçülmüştü. bunu düşündükten sonra tinerin siğilleri yok ettiğini düşündüm.

ve denemeye karar verdim. aldığım selilozik tiner i hergün beze döküp bütün parmaklarımı sanki kir çıkarırmış gibi ovalayarak sildim. bunu bir hafta düzenli olarak yaptım. ve morelimide çok yüksek tuttum. unutmayın siğil stresten çıkar. ve sonuç şuan ellerim tertemiz bir tane siğil olmasını bırakın izi bile yok. daha sonra bu okutarak ellerindeki siğillerin geçtiğini söyleyenlerin yöntemlerini araştırdım. okuyan kişinin siğillere sürdüğü özel mürekkepli kalemi buldum ve içindeki mürekkebin yapısını araştırdım. içindeki mürekkeptede tiner bulunmaktaydı.

arkadaşlar çok uzun yazdım ancak siğillerim geçtiği için çok mutluyum. ve bunuda birebir nasıl gerçekleştiğini anlatmak istedim. Unutmayın içinde siyah noktalar bulunan ve ellerde çıkan siğilin birebir çözümü selilozik tiner.

heryerde satılan bu tiner in ellere sürdüğümüzde çok hafif bir yanma hissi dışında hiç bir zararı yoktur. bide kokusu güzel kafa yapar:) arkadaşlar bence bunu bir deneyin. okuduğunuz için teşekkür ederim.

acil şifalar dilerim”

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir