Göz Ağrısı İçin Dua

Göz Ağrısı İçin Dua

Göz Ağrısı İçin Dua

Her neresi olursa olsun vücudumuzun küçücük bir noktası dahi ağrısa bu kişiye oldukça büyük rahatsızlıklar verir.

Bazen ağrıların sebebi bilinirken bazen ise sebebi bilinmez. Bu da kişide bir kaygı yaratır. Doktora gidildiği zaman bu ağrıların bazılarının çözümü olmadığı da görülür.

Bu sebeple de kişi hem kendini rahatlatmak hem de ağrısını dindirmek için dua okumalıdır. Bu dualar size ilaç kullanıyormuşsunuz gibi faydalı gelecek ve sizi rahatlatacaktır.

Unutmamalıyız ki her şeyin çaresi Allah’tadır. Allah’a edilen içten dualar elbet karşılık görecektir. Bize can veren Allah ağrınızı da dindirecek güce ve kudrete sahiptir. Allah’ın rızasını kazandıktan sonra kula her türlü kapı açılır.

Ağrı İçin Hangi Dualar Nasıl Okunmalıdır? 

Peygamber efendimizin hasta ziyaretine giderken okuduğu duaları okuyarak, uyguladığı şeyleri uygulayarak ağrılarınızı kolayca geçirebilirsiniz.

Peygamber efendimizin hasta ziyaretlerinde okuduğu duaları okumak ve yaptıklarını yapmak en çok uygulanan yöntemlerdendir.

Bu duaları gerçek ve samimi bir şekilde bol bol eden kişilerin duaları en kısa zamanda kabul olacaktır. Gerçekten isteyerek ve dürüstçe yapılan duaların Allah tarafından kabul edildiği görülmüştür.

Size bu canı veren Allah’ın sizin acılarınızı dindirebileceğini de unutmayın. Bol bol, yalvararak ve içten bir şekilde edilen duanın faydasını hiçbir şeyden alamazsınız.

Göz Ağrısı İçin Dua Kısa

Fe keşefna anke ğıtaeke fe besarukel yevme hadid   ve sâllallâhü alâ seyyidinâ Muhammedin ve âla âlihi ve sahbihi ve sellim

NOT: sabah akşam iki elin baş parmağına yetmiş kere okuyun ve ardından ağrılı gözünüze Mesh edin.

Not:Göz ağrısı için doktora gitmeyide kesinlikle ihmal etmeyiniz.

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir