Evlilikte En Sadık Olan Burçlar Hangileridir?

Evlilikte En Sadık Olan Burçlar Hangileridir?

Evlilikte En Sadık Olan Burçlar Hangileridir?

Evlilikte En Sadık Olan Burçlar Hangileridir?

Astroloji bilimi tüm dünyada yaygın olarak takip edilmektedir. İnsanların birçoğu astrolojiye gerçekten inanır ve özenle takip eder. Bazı kesimler ise inanmasa dahi sadece eğlencesine astroloji ile ilgilenir. Yani astroloji her düşüncede insana bir şekilde hitap eder ve insanların dikkatini üstüne çekmeyi başarır.

Bazı insanlar için hayatlarının en önemli kararlarını almalarında astrolojinin büyük etkisi vardır. Günlük hayatlarının yanı sıra, iş ve aşk hayatlarını da burçlarının akışına göre şekillendiren ve gidişatı takip eden kişi sayısı da azımsanamayacak kadar fazladır.

Astroloji Kişilerin Karakterlerinin Tam Ortasında

Kişiler karşılarındaki kişilerin de karakter yapısını, sahip oldukları burca göre şekillendirmeyi ve kişilerin hareketlerinden burçlarına göre çıkarım yapmaktan çok hoşlanır. Astroloji bilimi kişilere kendileri ve karşısındaki insanlar ile ilgili çok ciddi karakter bilgileri sağlar. Tabi ki kişilerin karakter yapıları çok farklıdır ve her aynı burca sahip olan kişiler birebir aynı karakter yapısında olmaz. Ancak genel hatları ile birbirine çok benzer özelliklere sahip olabilirler.

Durum böyle olunca astroloji ile ilgilenen ve bunu meslek haline getiren insan sayısı da oldukça artmıştır. Astrologlar günümüzde yayın ve basında ve ayrıca sosyal medyanın her mecrasında insanlara günlük ve aylık burç yorumları ile hizmet verir.

Burçlar Karakter Yapısını Gerçekten Etkiler mi?

Burçların karakter yapılarını belirlemesi, kişilerin aklına yanlış bazı düşünceler getirir. Aynı burca sahip olan kişilerin hepsi elbette birebir aynı karaktere sahip değildir. Kişilerin karakter yapısı birçok farklı etmene göre şekillenir. Geçirilen çocukluk, aile yapısı, yaşanılan bölge ve edinilen arkadaşlıklar gibi etkenler kişilerde gerçek karakterlerin oluşmasını sağlar.

Fakat astrolojiye göre aynı burçlara sahip kişilerin benzer zevkleri vardır. Aynı burçlardan olan kişiler benzer iş kabiliyetlerine sahiptir ve benzer aktivite ve hobilerden hoşlanır. Ve aynı burca sahip kişiler genellikle aynı tarz giyim kuşama sahip olabilir

Burçların Genel Özellikleri

Bilinen on iki farklı burcun kadın ve erkekler üzerinde çok farklı etkileri vardır. Bu on iki burç her insanın aynı günde aynı şeyleri yaşayacağını belirtmez fakat benzer özellikleri taşıyabileceğini destekler. Astroloji biliminde burçlar dört farklı gruba ayrılmıştır. Ateş, hava, su ve toprak olan bu gruplarda bulunan burçlara sahip kişilerin ortak gruptaki diğer burç insanları ile de iyi anlaştığı belirtilir.

Ateş grubu koç, aslan ve yay, hava grubu ikizler, terazi ve kova, su grubu yengeç, balık ve akrep ve toprak grubu burçları da boğa, başak ve oğlak burçlarıdır. Ortak gruplardaki bu burçların kişilerinin ortak zevklere sahip olduğu bilinir.

Burçlara Göre Sadakat

İnsanların burçlar ile ilgili en yoğun şekilde ilgilendiği durum sadakattir. Hangi burcun insanı sadık, hangi burcun insanı ise sadakatsiz, bu konuda kesin bir yargıya varabilmek elbette mümkün değildir. Fakat hangi burcun insanının ilişkilerde kolay sıkılabileceğini ya da farklı heyecanlar aramaya meyilli olduğunu anlayabilmek mümkündür.

Astrolojiye göre bazı burçlar evlilik için çok ideal bir yapıdadır ve aile hayatı bazı burçların insanları için biçilmiş kaftandır. Bazı burçlara göre ise evlilik hayatı tam olarak mahkum hayatı gibidir ve bu kişilerin evliliğe ikna olması biraz zordur.

Burç Gruplarına Göre Evlilik

Hava grubu burçlarından olan kova ve ikizler burçları özgürlüklerine düşkün yapıları ile tanınır. Evlilik düşüncesi bu burç grubu insanını boğabilir. Bu burçlar evliliği çok ileri yaşlara kadar düşünmez ve evliliklerinde de çok başarılı sayılmazlar.

Akrep, koç ve boğa burçları genellikle cinsel açıdan oldukça aktif bir karaktere sahiptir. Bu nedenle cinsellik bu burç gruplarında çok önemlidir. Evliliğin cinselliği zaman içinde bitirdiğine inanan bu burçların insanları, evliliklerinde fazla sadık olmayabilir.

Duygusal yapıları ile meşhur balık burçları da sadakat konusunda pek iyi bilinmez. Şaşırtıcı gelse de balık burcuna sahip kişiler, partnerlerinin her hareketini sorgular ve karşılarındaki kişi ne yaparsa yasın balık burcu kişilerine yetemeyebilir. Duygusal boşluğa çok kolay düşen balık insanları, devayı başka kişilerde aramaktan çekinmez.

Evliliklerinde en sadık olan burçlar ise yengeç burçlarıdır. Son derece anaç yapıya sahip olan yengeç insanları ev hayatından ve evde vakit geçirmekten çok hoşlanır. En iyi anneler de yengeç burçlarından çıkar. Yengeçler her ne kadar kariyer odaklı da olsa, evlerinin ve ailelerinin onlar için yeri büyüktür.

Oğlak ve yay burcuna sahip kişiler genellikle mantıkçıdır. Partnerlerinden de aynı mantık çerçevesinde davranmalarını bekler. hayat görüşleri ve yaşam şekilleri benzediği sürece bu burçlara sahip kişiler de evlilik konusunda oldukça sadık olacaktır.

3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir