En Güzel Erkek Omuz Dövmesi Modelleri

En Güzel Erkek Omuz Dövmesi Modelleri

En Güzel Erkek Omuz Dövmesi Modelleri

Omuz dövmesi modelleri erkekler için en popüler dövme fikirlerinden biridir.

Örneğin, omuz dövmeleri deltoidden sol veya sağ taraftaki kaslara uzanabilir. Üst, arka veya ön taraf için omuz dövmesi isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Büyük tuval alanı göz önüne alındığında, bu omuz üzerinden dövme tasarımları zengin, ayrıntılı sanat eserleri olabilir.

Benzer şekilde, bazı erkekler her iki tarafı da boyuna, sırtına veya göğsüne bağlayan omuz dövmelerinden yaptırmak ister.

Hemen hemen her insan dövme çıkarmanın ne kadar pahalı, zaman alıcı ve rahatsız edici olabileceğini bilir. Ancak bu çaresizlik sürecinden kaçınmak istediğinizde, tek yapmanız gereken hangi dövmenin size en uygun olacağını bilmektir.

Size yardımcı olmak için, erkekler için en iyi  omuz dövmesi modellerinin fotoğraf rehberini bir araya getirdim. Bazıları kol üzerinde teknik olarak kollu, diğerleri sırt ve göğüs bölgesine geçiyor, ama yine de sizin için hedefim taze fikirleri harekete geçirmektir!

Her erkeğin omuz dövmesi modelleri farklı stiller, tasarımlar, şekiller ve boyutlara sahiptir. Onları geçerken tamamen kendi başınıza bir şey hayal edin.

Burada bir an için hangi dövmeyi yapacağınızı veya hatta ilk önce bir dövmeyi nasıl alacağınızı anlayın ve bunun yerine doğru olanın sizin için ne anlama geldiğini düşünün. Neyi temsil ediyor ve neden her zaman hatırlamak istiyorsun?

Tişört giydiğinizde veya gömleksiz olduğunuzda omuz dövmeleri tamamen görülebilir. Sıcak hava için mükemmeldir. Kısa kollu bile giydiğinizde tamamen gizlenebilirler. Yani, kimsenin bir dövmeniz olduğunu bilmesini istemiyorsanız, gizli tutabilirsiniz.

Omuz dövmesi modellerinden birini istiyorsanız İstediğiniz, ancak dünyanın en popüler dövme tasarımlarından bazılarını sizler için derledik. Belki de erkekler için  omuz dövme modelleri seçilmesinin bir başka  sebebi de fark edilmesinin kolay olabileceği, ancak diğer senaryolarda akıllıca gizlenebileceğidir. Omuz dövmeleri günümüzde hem erkekler hem de kadınlar için çok popüler!

Erkekler için En Güzel Omuz Dövme Modelleri Fikirleri

Belki de bir sonraki dövmenizi nereye koyacağınızı zaten biliyorsunuz  Omuz dövme modelleri nin omuzunda, noktaya ne yazacağınızdan veya ne resmedileceğinden emin değilsiniz. Eğer durum buysa, fazla endişelenmeyin.

Sizin için oluşturduğumuz omuz dövme modelleri  galerisini inceleyin. Omuz dövme tasarımıyla, gözlerinizin yakalayacağı en az birkaç tasarım olmalı. Burada sahip olduğumuz dövmelere bir göz atalım! Yine de omzuna dövme yapmanın en iyi şeylerinden biri, onu görebilmenizdir! Sırtınıza dövme yaptırmak büyük görüntüler için harikadır ve başkalarının onları beğenmesine izin verir, ancak omuz da resminizi görmenizi sağlar.

Omuz dövme modelleri kollardan bile daha iyidir, çünkü tüm görüntüyü aynı anda görebilirsiniz. Kollu ile tüm tasarımı görebilmek için kolunuzu her yöne çevirmelisiniz.

Omuz başlamak için harika bir yer çünkü omuzda kalmakla sınırlı değilsiniz. Sanatçıdan tasarımı sırt, göğüs, boyun veya kolunuza doğru uzatmasını isteyebilirsiniz. Aşağıda, omuz dövmesini uzatmanın üç yöntemini de kullanan bazı resimler göreceksiniz.

En iyi 117 erkeler için omuz dövmesi modellerini inceleyin.

Erkek omuz dövmesi  modelleri galerisi

Bir erkek omuz dövmesi modasının dövmesinin omuz başını, omzunuzu ve trisepsinizi nasıl kaplayabileceğini düşünün. Ya da kabile tasarımının göğsünüzü, omzunuzu ve boynunuzu nasıl kaplayabildiğini, çene çizginizle biteceğini.

 

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir