Dogecoin nedir? Dogecoin Yükselir mi?

Dogecoin nedir? Dogecoin Yükselir mi?

Dogecoin nedir? Dogecoin Yükselir mi?

DogeCoin

Jack Palmer isimli bir genç tarafından şaka parası olarak ortaya çıktı. Reddit isimli dünyanın en büyük forum sitesinde sempatik olması sebebi ile dikkat çekti ve kripto para çılgınlığı döneminde büyük yükselişler gösterdi. Şaka olarak başlayan dogecoin, hacim olarak milyar dolarları buldu. Kurucusu bile dogecoinin yükselişlerine ”bu tamamen çılgınlık” demişti. Dogecoinin herhangi bir yol haritası yada ciddi bir hedefi bulunmuyor. Buna rağmen dünyada başarılı olmuş pek çok şeyin kuruluş hikayeleri oldukça saçma oluyor. Facebook ilk çıktığında sadece kurucusunun lise arkadaşlarını bir araya getirmek için kodladığı bir web sitesiydi.

Dogecoinin geleceği

Kişisel görüşüm rekabetin zaten yüksek olduğu kripto para dünyasında dogecoinin bir süre sonra ortadan silinen coinler arasında yer alacağı yönünde. Fakat diğer pek çok coinden daha uzun ömürlü olacağınıda düşünüyorum.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fmovies moviesjoy primewire yesmovies 123 movies 123 tv shows hd 123movies 0123movie watch tv shows online free watch tv shows online watch anime online watch movies online free watch free tv series watch free movies online myflixer flixtor watch series online free swatchseries soap2day watchmovieshd watchserieshd