Chiliz Nedir? Yükselir mi?

Chiliz Nedir? Yükselir mi?

Chiliz Nedir? Yükselir mi?

CHZ token, eğer duyduysanız Galatasaray ilede bir anlaşma yapmıştı. Spor klüplerinin kendi tokenlerini çıkarabileceği bir platform oluşturuyor. Takımlar kendi tokenlerini yaratıp halka arz yapabiliyorlar. Token sahipleri olarak çeşitli haklara sahip olunabilir. (Teorik olarak klüp başkanı seçimi dahil pek çok konuda taraftara danışılabilir.) Blockchain sayesinde güvenilir taraftar anketleri yapılabilir. Yine token sahiplerine bilet satışlarında yada taaraftar ürünlerinde çeşitli avantajlar sağlayabilir.

Ayrıca uygulaması taraftarlara pokemon go oyunu gibi token avlama şansı veriyor.

Chz coin geleceği

Galatasaray ile anlaşma imzaladı diye hemen yelkenleri suya indirmeyin. Şuan platform hiçte popüler değil, Galatasaray taraftaları bile projeyi yeterince merak etmedi. Projeyi takibe alın ama çıkan haberlerden hemen gaza gelmeyin derim. (Google aranma sayılarından gerçek popülerliği ve ilgiyi sorgulayabilirsiniz.)

Alakalı sorgular: Chz yorumları, chiliz yorumları, Chiliz galatasaray, Chiliz coin nedir, Chiliz token ne işe yarar.

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fmovies moviesjoy primewire yesmovies 123 movies 123 tv shows hd 123movies 0123movie watch tv shows online free watch tv shows online watch anime online watch movies online free watch free tv series watch free movies online myflixer flixtor watch series online free swatchseries soap2day watchmovieshd watchserieshd