Bol kazanç ve Müşteri için Bereket Duası

Bol kazanç ve Müşteri için Bereket Duası

Bol kazanç ve Müşteri için Bereket Duası

Bir iş yerinde Allah lafzının geçmesi ve Allah lafzının asılı olduğu yazılar bulunması o iş yerinde bereketin ve kazancın kapsının aralayacaktır.

İş yerlerimiz olmadan geçim temin etmemiz mümkün olmadığı gibi hayırlı ve bereketli kazançlar sağlamak için Allahüteala’dan yardım ve bereket talep edip, rızık helal yoldan aranmalıdır.

Kişinin helal lokma kazanabilmesi için öncelikle o işi düzgün bir şekilde yerine getirerek ölçüde ve terazide hile yapmamalıdır.

İşinin dürüst bir şekilde yerine getirdikten sonra Allah (c.c.) rahmetini talep etmek bol kazanç ile mutlaka neticelenecektir.

Bol satış ve kazanç sağlamak için hangi dualara başvurulmalıdır?

Kişi fiili olarak çaba sarf ettikten sonra Ya Fettah ve Ya Rezzak tespihlerini her gün düzenli şekilde çekerek rızık ve kazanç talep etmelidir.

Bu tespihleri sürekli şekilde çeken kişilerin iş yerlerinde bol bol kazanç sağlayarak ekmek kapılarının daha da bereketli hale geldiği tecrübe edilmiştir.

Karınca duasının da beş ayrı kâğıda yazılıp, iş yerinin farklı yerlerine asılması ile rızkın artacağı söylenmektedir.

İş yerinizi kapatırken ve açarken ne tür dualar okumalısınız?

İş yerinizi açarken Besmele çekilerek ve Allah’tan helal lokma talep edilerek iş yeri açılması gerekmektedir.

İş yerine girerken bir kez Ayetel kürsi suresi okunmalıdır. İş yerini kapatırken de aynı sure yedi kez okunarak kapatılmalıdır. Kazadan beladan korunmanızı sağlayacak olan bu surenin ehemmiyeti büyüktür.

Bol satış için bu ufak ama etkili olan duayı okuyabilirsiniz: “YA FETTAH YA REZZAK” ( 797 kere)

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir