BAT Token Nedir? Geleceği Var Mı?

BAT Token Nedir? Geleceği Var Mı?

BAT Token Nedir? Geleceği Var Mı?

BAT TOKEN

Benim sevdiğim ve gelecek gördüğüm bir tokendir.Yukarı yazmak yerine aşağıya yazdım çünkü vereceğim örnek şimdi daha anlaşılır olacak. Yukarıda Steemit projesini inceledik. Bunlar alt tarafı bir web sitelerinden gücünü alan uygulama tokenleriydi.Popülerlik kazansalarda bunları kaybetmeleri çok hızlı olabilir. Steemit bir resim ise, brave browser bir çerçevedir. Telefonunuzda kullandığınız google chrome gibi. Hangi siteye giderseniz gidin google chrome kullanarak gidiyorsunuz. Kullandığınız siteler yada uygulamalar değişebilir ama tarayıcınız o kadar kolay değişmez. Bat token, Brave Browser isimli tarayıcının kendi kripto parasıdır. Şuan twitter,facebook ve youtube gibi siteler üzerine bazı entegrasyonları var. Herhangi bir facebook kullancısına, youtube kanalına yada twitter hesabına para gönderebiliyorsunuz! Şuan youtube kanal sahipleri ve twich yayıncılarının bir kısmı bat ile bağış almak için bu entegrasyonu yapmaya başladılar.

Bu tarayıcı kullandığınızda internette tamamen reklamsız olarak dolaşabiliyorsunuz. Ayarlardan reklam görmek istiyorum seçeneğini seçerseniz gördüğünüz reklamlarda reklam verenlerin ödediği ücretin %15ini gördüğünüz için size veriyor. Bir brave kullancısının ortalama yıllık 70 dolar kazanabileceği düşünülüyor. (sadece internet kullanan herhangi birinin yıllık ortalama alacağı ödül) Buda her kullanıcının az çok bat tokene sahip olması anlamına geliyor. Herkesin elinde az çok olması genel kabul görülmesi için önemlidir. Bugün gerçek dünyanın bir kopyası internet dediğimiz ortamda kuruluyor. İnternettin para birimi olma konusunda batın potansiyelinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Batın başarılı olması durumunda bat ile çalışan pek çok uygulamada ortaya çıkacaktır.

Browserlerin Tarihi

Gördüğünüz gibi her sektörde olduğu gibi çeşitli yıllarda lider browser kullanımında değişiklikler oldu. Bu sıralar 10 milyon kullanıcıya ulaşan brave kafasını gösterdi. Bakalım gelecekte başarılı olup piyasada kendisine yer bulabilecek mi? (Bu arada bravenin kurucuları arasında mozilla firefoxun kurucusuda yer alıyor)

Bat Tokenin geleceği

Risk olarak burada tahtı kaptırmak istemeyen google’ın yapacağı hamleler olacaktır. Güçlü rakiplere sahip olması bravenin handikapı. Diğer pek çok coinden farklı olarak resim yerine çerçeve olmayı seçtiği içinde tutarsa tam tutar dediğim bir projedir.

Alakalı Sorgular: Bat yükselir mi? Bat Haberleri, bat browser indir, bat coin browser indir, bat coinin geleceği, bat coin alınır mı?, bat coin yorumları, bat token yorumları.

2 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir